1 / 5
Се продава професионален фрижидер за замрзнување
30.000 МКД
02.07.2022 01:15

Сарај / Скопје

Се продава професионален фрижидер за замрзнување.

Комплетно исправен.

Повеќе информации: 078-443-907

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Sandra
Потврден огласувач
070279790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам