1 / 2
Pony poni
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.07.2022 14:21

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

Останато

Prodavam dobro socuvan poni pony

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

mujo
Потврден огласувач
071259253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам