prodavam livada pod Trnovo na Pelister na glavniot pat
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.08.2022 13:50

Битола / Битола

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

prodavam livada pod Trnovo na glavniot pat so legaliziran objekt
Lidija 071334501

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Saso Mitrovski
Потврден огласувач
071269840
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам