1 / 2
SE PRODAVA SAMSUNG A70 POLOVEN
8.000 €
Цената е фиксна
20.06.2022 16:11

Охрид / Охрид

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy a70

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava samsung galaxy a70 koristen kako nov bez nikakva grebnatinka raboti kako prviot den

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078988109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам