1 / 1
Бараме лице со или без искуство за работа за монтажа на зву
По Договор
05.07.2022 13:00

Карпош / Скопје

Категорија:

Електроника, Електротехника

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Бараме лице со или без искуство за работа за монтажа на звук, светло и бини по можност електротехничар за вработување на неопределено време , заинтересираните да го испратат своето CV на office@kls.com.mk

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

KLS
Потврден огласувач
078257734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам