1 / 3
Gramofon SANYO TP-1030UM DIRECT DRIVE
150 €
Цената е фиксна
09.11.2022 14:27

Охрид / Охрид

Prodavam gramofon SANYO TP-1030UM DIRECT DRIVE odlicno socuvan! Komplet so Audio-Technica AT3600 cartridge.

Zvonete na 070369830 !!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Се продава од:

Zarko
Потврден огласувач
070555980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам