1 / 12
FIAT PUNTO 1.2 benzin/metan
2.590 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2022 11:59

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e kako nova, kako vnatre, taka i nadvor. Motor i menjac rabotat idealno i ima FULL oprema. I toa: ABS, ESP, centralno, klima(funkcionira), elektricni stakla, halogenki, SITY volan i mn drugo. Plateni se site davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

kupiprodajpp
Потврден огласувач
075501104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам