1 / 6
Chevrolet captiva 4x4 dizel 2007
4.100 €
09.07.2022 13:23

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Chevrolet

Модел:

Captiva

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Chevrolet captiva 2.0 dizel 4x4, top sostojba na bg tabli

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

gorgi
Потврден огласувач
072208055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам