1 / 8
Se izdava mini apartmance
4.500 МКД
Цената е фиксна
19.09.2022 09:56

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2017

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Vpj

Sloboden poslem 15 Septemvri.Prostorot se naoga nad bibliotekata,vo blizina na bolnicata.Raspolaga so 2 sobi .edna nad druga koi se povrzani vo vnatresni skali.Ima kablovska .solarna.Tv...

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

vlado
Потврден огласувач
078 473-242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам