1 / 12
Mnogu malku nosena, brendirana maska obleka
1 МКД
Цената е фиксна
30.07.2022 12:42

Аеродром / Скопје

Tип на облека:

Кошули

Големина:

M

Боја:

Други

Brendirana maska obleka, mnogu malku nosena, kako nova, vo odlicna sostojba, bez nitu edna maana.
- Sako BITSIANI, broj: M, 1000den
- Kosula SPRINGFIELD, broj: M, 300den
- Bela kosula BITSIANI, broj: M, 500den
- Esenska jakna LDB, broj: M, 700den
Cenite se simbolicni i FIKSNI.
Moznost za prakanje po kargo vo drugi gradovi.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
071520838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам