Se prodavaat extra ducani
1 €
15.07.2022 22:44

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat ducani so pogolema kvadratura.
Na extra Lokacija!
Cena Po dogovor

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Zoran
Širok Sokak
Потврден огласувач
075659305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам