1 / 3
PARKSIDE KLUCEVI -INBUSI
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 11:20

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Novi
Komplet 16 klucevi
Prakam po kargo

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
078757304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам