1 / 9
PEUGEOT PARTNER 2006 1.9
2.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.07.2022 13:00

Аеродром / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

Partner

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PEUGEOT PARTNER 1.9 75KS REGISTR.DO 03/23,PRV SOPSTEVNIK,KUPENO OD EUROIMPEX SKOPJE,NOVI GUMI SAVA,
KLIMA, ELEKTRIKA NA STAKLA, DVE STRANICNI KLIZACKI VRATI, DRZACI ZA BAGAZNIK.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
070220886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам