1 / 11
OPEL ZAFIRA
3.200 €
09.07.2022 19:33

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava OPEL ZAFIRA 2006godina
1.9 150hp so sport dugme
Kozni sedista
Greaci na sedista
Navigacija
Parking senzori
Bixenon farovi
Senzor za dozd i svetla
Cenata ne e fiksna

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
078362430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам