1 / 10
Peugeot 207 1.4 - 08
3 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.08.2022 07:53

Охрид / Охрид

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

54 kw / 73 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot 207 1.4 benzin, 2008 prva registracija 2009, registrirano, odlicni gumi Sava, klima, servo, elektrika na prozori i dr. Zacuvano vo super sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

M
Потврден огласувач
078434243
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам