1 / 11
Opel Mokka 1,7 CDTI ecoFlex
12.490 €
Цената не е фиксна
21.09.2022 20:47

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Mokka

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Автомобилот е во одлична состојба и внатрешно и надворешно

Платни се сите давачки до регистрација!!!

-многу мала потрошувачка на гориво ~4L/100km
-мотор: 1686cm3 Euro 5B
-врати: 5
-затемнети задни стакла
-автомобилот поседува сервисна книшка

Опрема:
-Start & Stop system
-ABS* EPS* srs
-Airbag
-темпомат
-магленки
-климатроник
-кожен волан со команди
-платнен салон
-борд компјутер
-навигација
-isofix
-bluetooth aux usb/ android auto
- сензори за паркирање ( напред/назад)
-електрично подигање на прозорци
-алуминиумски фелни
-комплет нови зимски и летни гуми
-нов акумулатор
централно заклучување со далечинско

Автомобилот се наоѓа во Охрид
За повеќе информации : 071-687-785
078-214-195

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Makedonka
Потврден огласувач
071687785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам