1 / 7
Fiat Punto
1 €
28.06.2022 17:59

Делчево / Делчево

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat punto 1.2 8v so klima vo perfektna sostojba pali vozi.Kolata e servisirana pred 5000km i redovno odrzuvana,so realni 131000km.Reg e cela godina.
📞📞078804770📞📞

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

@@@
Потврден огласувач
078804770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам