Kupuvam ZACUVANO BRZINSKO DO 4500 EVRA suzuki honda kawasaki
4.500 €
20.06.2022 22:53

Битола / Битола

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2004

Модел:

K6

Километри:

35000

Kupuvam zacuvano BRZINSKO 600cc ili 750cc
Nad 2003 godina
Suzuki k6 k7 gsxr honda cbr kawasaki zx6r
Mozi na mk ILI BG DOKUMENT SO PREVOD !
Do 270 000 denari

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikole
Потврден огласувач
077428181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам