1 / 6
Лозје на Копачот кај Кавадарци
7 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.01.2023 22:34

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

2686 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава лозје во место викано Копачот (парцела бр. 9108), на патот од Коњски дупки за Бегништа т.н. Бегнишки пат. Имотот излегува на земјениот пат, на околу 300 метри од крајот на асфалтот и од последната куќа.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
075298251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам