1 / 5
Mops
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.06.2022 23:29

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Se prodava kucence Mops staro 50 dena.
Istoto e vakcinirano cistokrvno i procisteno od paraziti.
Cena 250 €

Категорија: Останато

Се продава од:

Tatijana
Потврден огласувач
078370729
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам