1 / 12
CITROËN C3 14 HDI
3.500 €
29.06.2022 13:39

Штип / Штип

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CITROEN C3 1.4HDI FULL OPREMA
KLIMA
CENTRALNO
RADIO SO CD FABRICKO
KOMANDI NA VOLAN
ALARM
DVA KLUCA
ABS
AIR BAG
SERVO VOLAN
BORD COMPJUTER
TEMPOMAT
NOVI GUMI
EL-RETROVIZORI
EL-STAKLA
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA I E NAPRAVENA KOMPLETEN SERVIS
I REGISTRACIJA CELA GOD I ZELEN KATON
078 390 018
PRODADENO PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам