1 / 4
PRODAVAM NOV DRZAC ZA 30 KAPSULI ZA KAFEMAT NESPRESSO
1.300 МКД
05.11.2022 11:03

Кисела Вода / Скопје

PRODAVAM NOV DRZAC ZA 30 KAPSULI ZA KAFEMAT NESPRESSO. MOZE DA PISETE I NA MAIL. PRAKAM PO KARGO.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
076770500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам