1 / 7
Fiat 1100 vo restarvacija so site delovi
По Договор
14.03.2023 17:12

Велес / Велес

Марка:

Fiat

Модел:

Друг модел

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam Fiat 1100 so poveketo delovi ima motor, menjac, enterier i ostanati delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

.......
Потврден огласувач
078371437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам