1 / 10
Mercedes C180
3.850 €
20.09.2022 12:24

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 180

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mercedes C180 kolla e napren servis sve sto treba e menja i registrirano so servisna kniska mnogu sacuvan prodaem zasto sakam kola automatik i moze da menjam samo so automatik menjac

Shitet Mercedes C180 esht e ber servis jan ndrua te gjith çka i duhen esht shum e rujteshme me servis liber ndrim veq me automatik


Javi na viber ili watsaap +41765651303

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Musli
Потврден огласувач
+389 71480732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам