1 / 6
Lancia Delta 1.6
4.900 €
Цената не е фиксна
21.06.2022 09:03

Виница / Виница

Марка:

Lancia

Модел:

Delta

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

95 kw / 129 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Lancia Delta 1.6 со панорама кров и направен целосен сервис (сите филтри, водна пумпа, затегачи каиши ). Со колата има и зимски гуми сега купени.
Регистрирана до 24.04 2023.
Oколу цената има место за договор.
Без замени!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070619268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам