1 / 5
PEUGEOT 307 1.6 HDI 2007
3.000 €
14.07.2022 13:47

Кичево

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Pezoto e kompletno vo ispravna sostojba
Aluminiumski bandazi
Realni km
075 370 172
075 370 172
075 370 172

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
071221422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам