1 / 5
KTM 85 cc
2.600 €
21.06.2022 09:31

Гази Баба / Скопје

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2012

Модел:

85cc

Километри:

170000

Se prodava KTM 85cc donesen od Sweeden.
Motorot e napraven remont pred da se donese vo MK. Ne e trkan od selo e kupen vozen rekreativno so 180 saata za poveke info na tel: +38975420479

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vlatko Angelovski
Потврден огласувач
075420479
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам