1 / 5
600 Evra 071342470
600 €
Цената не е фиксна
21.06.2022 09:47

Тетово / Тетово

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Yamasaki

Yamasaki kako nov so 3700km

125cc 2008 godina so dokumenti

samo na telefon 071342470

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

S J
Потврден огласувач
078000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам