1 / 7
Mercedes S 320
6.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.11.2022 12:19

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 320

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Останато

Zamena za KARAVAN so vasa doplata
Se prodava odlicno socuvan mercedes
Godina na proizvodstvo 2003,redizajn
3200cc 204hp,Nm 500 ,chip(150evra)264 hp ,600 Nm
Registriran do 25.10 2023
Full oprema
Parking senzori napred I nazad
Soft close na vrati I gepek
Airmatic ispraven, nov kompresor za jastucite
Kompleten servis na motor i avtomatski menuvac
Kozni sedista
AMG original bandasi
Smenati novi lupi vo farovite
Klima ispavna
Zimski gumi novi
Kolata nema mana
070/343-266 Zoran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

zoran
Потврден огласувач
070 343 266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам