SE PRODAVA NOV GOTOV STAN VO CAIR 54m2
1.150 €
15.07.2022 11:08

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

54 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Se prodava stan od 54m2, so dve spalni sobi, dnevna so trpezarija i kujna, banja, terasa, so lift na 5 kat.
Stanot e gotov i vednas vseliv so cita dokumentaciia.
Š 345

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marjan, Margarita
Потврден огласувач
078/391863
078/352627
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам