1 / 10
BMW E60 PRV GAZDA KUPENO OD MK
1 €
28.06.2022 11:26

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

111 kw / 151 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW E60 PRV SOPSTVENIK KUPENO OD MK REALNA KM BEZ NIKAKVA MANA DOSTA ZACUVANO SAMO KES BEZ ZAMENI SE PRODAVA PORADI KUPENO NOVO BMW
TEL ZA KON 072 313 008 ROBERT

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
077-687-657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам