1 / 5
Se prodava plac 554 m2 vo butel 1 na posledna 8-ca
70 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2022 16:21

Бутел / Скопје

Квадратура:

554 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Odlicen plac vo Butel 1 na posledna 8-ca , ima voda , struja ,pat cena 70 evra 1 m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Елвис
Потврден огласувач
078665900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам