PLAC VO VELGOSTI 550M2
35 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2022 12:34

Охрид / Охрид

Квадратура:

550 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac vo velgosti 550m2 kaj crkvata sv nedela so sopstven pat cena 35e m2
Za povejke info na 077 559 583

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
076506511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам