1 / 6
Tomos A35
450 €
06.08.2022 18:28

Кичево

Se prodava Tomos A35 vo super sostojba sredeno za svoja dusha, istoto poseduva Potvrda, Faktura od MAKOIL i kupoprodazen dogovor vrz koj moze da se izvadi soobrakajna i registarska tablica. Za poveke informacii barajte na telefon 071302016!!! 071302016!!! 071302016!!! MOZE ZAMENA

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

zZz
Потврден огласувач
071302013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам