1 / 5
EXTRA GAMING / VIDEO EDIT / RENDERING /
45.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.08.2022 13:37

Карпош / Скопје

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Odlicna konfiguracija so edna od najdobrite graficki kartici vo svetot
i7 6700 (smeneta termalna pasta nova)
EVGA GTX TITAN X SUPERCLOCKED 12GB GDDR5 (nikogas kopana)
16GB DDR4 RAM
512GB SSD
1TB HDD
EVGA 750W 80 Bronze certified glanc novo PSU
Wi-Fi
Bluetooth

075 336 414 vrtete na ovoj broj.

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075336414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам