1 / 7
Se prodavam SAME-Minitaauro 50 DT
1 €
27.07.2022 17:31

Делчево / Делчево

Se prodavam SAME-Minitaauro 50 DT VO ODLICNA SOSTOJBA SO KORPA I VITLO KOPLET .UVEZEN OD GERMANIJA So plareni carinski davack.070/349/758

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
071228432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам