1 / 10
Apartmani vo Ohrid, Peshtani
1 €
04.08.2022 11:52

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот на Охридското езеро.
Апартманите се наоѓаат на почетокот од Пештани и секој апартман е опремен со:
- бања
- клима
-кујна
- фрижидер
- прибор за јадење и пиење
- тераса
- Телевизор
- Wi-Fi
- паркинг простор

За повеќе информации јавете се на
078236446
Слободно од 12.08.2022

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
078236446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам