1 / 3
STARA KUKA ( PLAC)
По Договор
28.09.2022 17:17

Кичево

Квадратура:

312 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Sredeni dokumenti cist imoten list...
Placot e 312 kvadrati...
Predvideno za gradba dva sprata po 95 kvadrati na sprat...
Placot ( kuka stara raspadnata) se naoga na Prilepska br. 49...
Informacii : 078-304-743...

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Private Number
Потврден огласувач
070-32-32-30
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам