1 / 7
seat leon 1.6 tdi full oprema
6.200 €
21.06.2022 13:54

Неготино / Неготино

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

seat leon 1.6 tdi so naj full oprema , novi gumi, registriran vo super sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
075336274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам