Bravar so iskustvo bara rabota
1 €
21.06.2022 14:24

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Машинство

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Bravar so iskustvo bara rabota. telefon 070751476 Branko

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
076528652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам