1 / 1
ALCATEL IDOL 3
500 МКД
21.06.2022 14:56

Охрид / Охрид

Марка:

Alcatel

Модел:

idol 3

Боја:

Останато

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Prodavam ALCATEL IDOL 3 SO NEISPRAVEN DISPLAY

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

сашо
Потврден огласувач
075460450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам