1 / 1
ACER
500 МКД
21.06.2022 14:58

Охрид / Охрид

Марка:

Acer

Модел:

ACER

Боја:

Останато

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Prodavam ACER so neispraven display

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

сашо
Потврден огласувач
075460450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам