1 / 2
TESLA 3.2 LITE
500 МКД
21.06.2022 15:01

Охрид / Охрид

Марка:

Tesla

Модел:

TESLA 3.2 LITE

Боја:

Останато

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Prodavam TESLA 3.2. LITE so neispraven display

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

сашо
Потврден огласувач
075460450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам