1 / 9
Se izdavaat prikolki vo Gradiste
1.000 МКД
Цената не е фиксна
21.06.2022 15:17

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Gradiste

Izdavam prikolki vo Gradiste, kompletno opremeni. Cena vo zavisnost od lokacija na prikolkata.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Divna
Потврден огласувач
078266728
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам