1 / 1
NOVA KUKJA 190m2 SO DUKJAN 50m2 + DVOR 50m2
90.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 12:54

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

9999

Година на реновирање:

9999

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Solunska - Bitola

Se prodava kukja na 3 sprata
Prizemje - 50m2 Dukjan
2 sprata po 70m2
50m2 dvor
sredena TOP
se prodava namestena.
Se menuva za pomal 2 soben stan.

Kako opcija, moži I bez dukjan - Cena bez dukjan ~90.000EUR

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Agencija Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
38970360520
Испрати Е-маил до огласувачот

КУЌА ДО КОРЗО - ТОП СОСТОЈБА, ЦЕНА И ЛОКАЦИЈА!

180000 €

SE PRODAVA KUKJA ILI SE MENUVA ZA STAN BRUSNICHKA NASELBA

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам