1 / 1
Prodavam samsung 8 kg skoro nova
250 €
Денес 00:02

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam masina za alista Samsung 8 kg so add wash tehnology, wifi i mnogu drugi operacii

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

Deni
Потврден огласувач
078242465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам