1 / 3
Cnc freza
6.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.07.2022 07:31

Кичево

Состојба на предмет
Нов

CNC...
rab.povrsina 140cmx70cm
Freza 2.2kw vozdusno ladenje... i mnogu drugo.
Info od 8.00 do 17.00 pon./sab.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

kicevo
Потврден огласувач
070223274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам