1 / 3
Prodavam Iphone 13pro max
1.100 €
21.06.2022 16:17

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 13pro Max

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Prodavam Iphone 13pro max bez nitu edna grebnatina nanego , full pakovanje

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072305037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам