1 / 9
Продавам плац во Гевгелија
50 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.06.2022 16:35

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

601 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам градежно неизградено земјиште веднаш позади АМСМ во Гевгелија во близина на Вардарски рид со намена Г2, Г3 и Г4 за комерцијални и делови објекти.
Можен е контакт со сопствениците на соседните плацеви.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Лиле
Потврден огласувач
074234036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам