1 / 1
APRILIA ATLANTIC 500
2.000 €
10.07.2022 02:08

Охрид / Охрид

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2002

Модел:

Atlantic

Километри:

30000

PRODADENO
Aprilia Atlantic 500 kubici vo odlicna sostojba.
Reg do noemvri
📞071 555 556

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

3
Потврден огласувач
078812222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам